W branży finansowo – księgowej pracujemy od 1998 roku.

 

Jako pierwsze biuro rachunkowe w województwie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością. Pracujemy na określonych standardach gwarantujących satysfakcję klienta i konkurencyjne ceny.

 

Obsługujemy przedsiębiorstwa z branży handlowej, produkcyjnej i usługowej.Posiadamy gruntowną wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi podatkowej i kadrowo – płacowej małych i średnich firm.

 

Przejmujemy calkowicie kontakty z US, ZUS, CEIDG. Reprezentujemy Państwa w bieżących kwestiach jak również w trakcie przeprowadzanych kontroli.

 

Powierzone nam obowiązki wykonujemy terminowo i rzetelnie. Od klienta wymagamy niezbędnego minimum formalności. Dbamy, aby zasady naszej współpracy były uczciwe i przejrzyste.

 

Dokumenty przyjmujemy w tradycyjnej formie jak i drogą elektroniczną. Wdrożyliśmy automatyczny system przypominania o terminach płatności budżetowych. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych usługobiorców mające na celu usprawnienie współpracy między naszymi firmami.

Działamy na podstawie Licencji wydanej przez Ministra Finansów na podstawie §3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 18 lipca 2002r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Nasze usługi objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

 

© 2023 by MATT WHITBY. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
glowna.jpg